Revoluce v renovaci koupelny


Proměňujeme umakartové jádra v moderní koupelny

Víte, co je lepší než mít novou koupelnu? Mít novou koupelnu bez nutnosti zbourat původní umakartové jádro! U nás je to možné. Zaměřujeme se na renovaci umakartových a sololitových stěn a dokážeme je dokonale obložit keramickým obkladem tak, že výsledný efekt bude jako z katalogu.

Jak na to? Naše tajná zbraň je v technologii

Pro renovaci umakartových stěn používáme speciální tmele a postupy, které zajišťují, že stěny budou nejen rovné a stabilní, ale také budou vypadat jako nové. A to nejlepší na tom? Ani po dokončení prací nebudete schopni poznat, že jádro vaší koupelny není vyzděné.

 

 

Co můžete očekávat? Představujeme modelový postup

Níže vám ukážeme, jak probíhá typická renovace umakartového jádra. Všechny uvedené kroky nejsou povinné a jejich provedení závisí na individuální dohodě se zákazníkem. Některé činnosti mohou být provedeny v menším či větším rozsahu, nebo mohou být upraveny podle konkrétních potřeb vaší koupelny.

  1. Konkrétní plán: Nejprve se sejdeme a probereme vaše požadavky a představy. Společně připravíme detailní plán renovace.

  2. Příprava stěn: Stávající umakartové příčky vyrovnáme a zpevníme speciálními tmely.

  3. Obkládání: Poté přistoupíme k obložení stěn keramickým obkladem. Můžete si vybrat z široké škály designů a stylů.

  4. Dokončovací práce: Zahrnují instalaci vodovodních a elektrických prvků, osazení dveří a okenních rámů atd.

  5. Kontrola a úklid: Po dokončení všech prací provedeme důkladnou kontrolu a úklid, abychom se ujistili, že je vše v pořádku a připravené k vašemu užití.

 

Jestliže i vy toužíte po moderní koupelně, ale nechcete se loučit s původním umakartovým jádrem, jsme tu pro vás. S námi získáte koupelnu svých snů, aniž byste museli zasahovat do základní konstrukce vašeho bytu. Kontaktujte nás a dohodněte si nezávaznou konzultaci.

 

 


Máte zájem o rekonstrukci ?
Chcete stanovit konkrétní nabídku?
Chcete poradit s rekonstrukcí?
Vyplňte tento formulář :

Váš e-mail
Telefon
Zpráva
Příloha
Odpovíme Vám do 48 hodin.

Přijedeme - zaměříme - nabídneme - postavíme ;-)