Renovace zděné koupelny

Renovace koupelny – tak by bez pochyby mohl vypadat skutečně seriál o nekonečném počtu dílů. Na každém veletrhu jsou nám prezentovány nové trendy, styly v obkladech i sanitární keramice a nepřeberné množství inspirace přichází i prostřednictvím katalogů, pořadů v televizích a nejrůznějších časopisů. I tak zde zůstává obrovský prostor pro individuální ztvárnění každého z nás. Nemusí se jednat o složité kreace, které by si vyžádaly nekonečné hodiny dokumentace v jednoduchosti je krása se říká a většinou je to pravda někdy stačí jen dobrý nápad.Naše firma provádí renovace koupelen podle Vašeho přání, je Vám k dispozici také náš odborný poradce, který Vám bude plně nápomocen v průběhu celé renovace, od výběru materiálu až po návrh designu.

Renovace koupelen

Renovace koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech.

Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaší koupelny jak podle nejnovějších trendů, tak i v klasickém provedení. V návrhu rekonstrukce koupelen se vždy snažíme přizpůsobovat Vašim přáním, protože našim cílem je spokojenost všech zákazníků.

Individuální rekonstrukce koupelen

Přestavby provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení jedinečná a luxusní – například velkoryse řešená koupelna s vestavěnou saunou. Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě. Během prací dodržujeme všechny provozní i hygienické normy, a proto nás neváhejte kontaktovat a směle se s námi pusťte do renovace koupelny!


Máte zájem o rekonstrukci ?
Chcete stanovit konkrétní nabídku?
Chcete poradit s rekonstrukcí?
Vyplňte tento formulář :

Váš e-mail
Telefon
Zpráva
Příloha
Odpovíme Vám do 48 hodin.

Přijedeme - zaměříme - nabídneme - postavíme ;-)